Pilsner Urquell Nepaster z tanku
Pilsner Urquell má plnější odstín zlaté barvy než ostatní světlá piva. Na patru má mimořádně lahodné sladové pozadí: poměrně plné, ale mírné a stravitelné, čož zvyšuje jeho pitelnost. To je výsledkem působení tří faktorů: měkké vody, kvality ječmene a trojnásobného rmutovacího procesu. Tento postup přispívá k hloubce sladové chuti tohoto piva. Chmelové aroma tohoto piva má typické vlastnosti vybrané odrůdy chmele žateckého typu.

 


 

Gambrinus světlý výčepní
Nejoblíbenější české pivo hodící se pro každou příležitost. Gambrinus Světlý má všechny hlavní charakteristické přednosti piv vařených v Plzni, jimiž jsou především lahodně nahořklá chuť, sytá barva, bohatá pěna a správný říz, který je výrazný a osvěžující, ale nepřebíjí jedinečnou jemnou chuť piva.

 


 

Velkopopovický Kozel černý
Je vyroben ze speciálních tmavých sladů, a proto i jeho pěna je na rozdíl od přibarvovaných piv tmavá. Má karamelovou chuť s chmelovou příchutí a rubínovou barvu. Toto pivo s objemovým obsahem alkoholu 3,8% patří mezi nejlepší česká černá piva. Důkazem tohoto tvrzení je i sedminásobné ocenění Tmavé pivo roku.

 


 

Radegast Birell
Nealkoholické pivo Radegast Birell je trendově nejúspěšnější výrobek z portfolia značek Plzeňského Prazdroje, a.s. a s výstavem přes 200 000 hektolitrů ročně je nejprodávanějším nealkoholickým pivem v ČR. Klasické pivní chuti je dosaženo díky unikátní výrobní technologii, ojedinělé v České republice. Při výrobě nealkoholického piva Radegast Birell jsou použity speciální kvasnice, jež produkují minimum alkoholu. Jsou navíc zcela jiné než ty, které používají k výrobě jiné značky. Jiné podmínky vaření, hlavního kvašení i zrání a dokvašování jsou pro výrobu tohoto piva typické.

 


 

Samson světlý ležák 12°
Poctivá plnosladová dvanáctka s výraznou hořkostí žateckého poloraného červeňáku, plnou chutí a dokonalým řízem. Vařeno v Českých Budějovicích na dva rmuty tradičním způsobem z vody získané z 274 m hluboké artézské studny.

Top